fbpx
Narzędzia projektanta do stworzenia logo

Projektowanie logo dla firm Szczecin

Stworzymy logo, które zapamiętają Twoi klienci

Projektowanie logo dla firm Szczecin

Stworzymy logo, które zapamiętają Twoi klienci

Narzędzia projektanta do stworzenia logo

Dlaczego profesjonalne logo jest aż tak ważne?

Branding w dzisiejszych czasach jest bardzo istotnym elementem kreowania wizerunku rzetelnej firmy. Codziennie w Internecie jesteśmy bombardowani banerami i grafikami, które mają za zadanie przyciągnąć naszą uwagę. W pamięci zapadają nam ciekawe i estetycznie wykonane grafiki. Profesjonalne logo powinno od razu kojarzyć się z branżą w której działasz. Zaprojektujemy niepowtarzalne logo, z którym zyskasz nowych klientów. Zadbamy aby Twoja marka zapadała w pamięci.

Pióro wraz z kartką papieru na której jest tworzone logo

Dostarczymy wszystkie niezbędne pliki Twojego logo

Dbamy o to żebyś otrzymał od nas niepowtarzalny logotyp wraz ze wszystkimi niezbędnymi plikami graficznymi. Otrzymasz również od nas pliki wektorowe (źródłowe) oraz specjalnie przygotowane pliki do druku. Swoje nowe logo będziesz mógł wykorzystać nie tylko na stronie internetowej i mediach społecznościowych, ale również w poligrafii (druk wizytówek, ulotek, banerów reklamowych)

Logo wydajemy w plikach:

.pdf

.png

.jpg

.ai

Skontaktuj się z nami

ul. Wierzbowa 26
71-025 Szczecin

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez webdreams.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)