fbpx
Strona internetowa do naprawienia

Naprawa stron internetowych i rozbudowa serwisu www

Serwis i odświeżanie stron www. Modernizacje i rozbudowy, aktualizacje, optymalizacja szybkości działania

Naprawa stron internetowych i rozbudowa serwisu www

Serwis stron www, modernizacje i rozbudowy, aktualizacje, optymalizacja szybkości działania

Strona internetowa do naprawienia

Naprawa stron internetowych

W WebDreams zajmujemy się kompleksowymi naprawami stron internetowych oraz ich rozbudową. Czy Twoja strona internetowa nie funkcjonuje poprawnie?

Może być to kluczowy element w braku konwersji i zapytań kierowanych przez klientów.

Algorytmy Google promują strony internetowe, które działają poprawnie, szybko i są przystosowane do najnowszych parametrów technicznych przeglądarek. W WebDreams doradzimy najlepsze rozwiązanie w odświeżeniu Twojej strony internetowej zarówno pod względem graficznym jak i technicznym.

Dostosowanie strony internetowej do najnowszych wymagań, naprawa błędów i usterek, instalacja SSL

Opieka nad Twoją stroną internetową 

Brak Ci czasu na prowadzenie strony internetowej? Zajmowanie się stroną internetową traci Twój czas, w którym wolałbyś rozwijać swój biznes?

Zleć nam pracę nad Twoją stroną internetową. Pomożemy Ci wdrażać nowe treści na stronę, dodawać zdjęcia, dokumenty, artykuły czy produkty. Zadbamy również o bezpieczeństwo i aktualizację oprogramowania. Z naszą pomocą zaoszczędzisz czas i rozwiniesz swoją stronę internetową. Doradzimy Ci również w kwestiach związanych z hostingiem internetowym, domeną czy certyfikatem bezpieczeństwa SSL.

 

Najczęściej wykonywane prace i naprawy przy stronach internetowych dla naszych klientów:

Przenoszenie stron internetowych i poczty e-mail pomiędzy operatorami hostingowymi

Nie jesteś zadowolony z jakości usług i ceny jaką płacisz za hosting www i domenę? 

Pomożemy Ci zoptymalizować koszty za usługi internetowe oraz przeniesiemy skrzynki e-mail i stronę www na inny hosting. Umieszczamy strony internetowe na wskazanym przez Ciebie hostingu i podłączamy pod niego domenę, dodatkowo zapełniamy płynność funkcjonowania przy wykonywanej migracji. Przeniesiemy konta email z całą zawartością i pomożemy skonfigurować Ci skrzynki e-mail w programie pocztowym. 

Aktualizacje systemu CMS WordPress

CMS jest to system do zarządzania treścią na stronie www. Najpopularniejszym oprogramowaniem do tworzenia stron internetowych jest CMS WordPress. Daje on niewątpliwie bardzo duże możliwości przy intuicyjnym panelu zarządzania. Istnieje też jednak pewne zagrożenie przy starszych wersjach oprogramowania. WordPress to system z otwartym kodem źródłowym (tzw. open source), który należy cyklicznie aktualizować. Minimalizuje to wtedy potencjalne ataki na stronę internetową, które mogą przerodzić się w rozsyłanie spamu z formularza kontaktowego, podmianą treści na stronie i danych kontaktowych, lub przekierowaniem strony na zewnętrzne adresy. 

W WebDreams aktualizujemy CMS WordPress do najnowszych wersji, dzięki czemu Twoja strona będzie bezpieczna. 

Instalacja certyfikatu SSL i dostosowanie go do strony

Zabezpieczymy połączenie z Twoją stroną internetową certyfikatem SSL. 

Czym jest certyfikat SSL? Jest to potocznie mówiąc „zielona kłódka” obok adresu strony internetowej w przeglądarce. Często spotykasz się z nią na stronach bankowych lub sklepach internetowych. Certyfikat SSL ma za zadanie zaszyfrowanie przesyłanych informacji, które wpisywane są np.: w formularzach kontaktowych, panelach logowania itd. Z certyfikatem SSL wpisywane dane na stronie 

internetowej są w pełni bezpieczne. Ponadto takie przeglądarki jak np. Chrome automatycznie informują klienta, że strona bez certyfikatu SSL jest niezabezpieczona. Istnieją również przesłanki informujące o tym, że strony internetowe z zainstalowanym certyfikatem SSL osiągają wyższe pozycje przy pozycjonowaniu 

Modernizacja strony internetowej

Wykonujemy modernizację i rozbudowę strony internetowej o treści, zdjęcia, i motywy graficzne. 

Zajmujemy się również wdrażaniem gotowych rozwiązań (tzw. wtyczek WordPress) m. in. funkcjonalności sklepów, systemów płatności, systemów rezerwacji, systemów ułatwiających kontakt ze strony internetowej (np. LiveChat, ContactLeader). Rozbudujemy twoją stronę internetową również o mapę Google i formularz kontaktowy. 

Naprawa błędów 404, 500 i 301 na stronach internetowych

Klienci zgłaszają Ci błędy na Twojej stronie internetowej? Twoja strona nie wyświetla się w sieci?

Naprawimy błędy na stronie www i postawimy ją na nogi. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci najszybciej jak potrafimy, bo wiemy że Twoja strona internetowa to wizytówka Twojej firmy

Odzyskiwanie dostępów do panelu logowania CMS WordPress

Zagubiłeś swoje dane logowania do panelu CMS? Nie możesz odzyskać dostępów aby dokonać zmian na stronie internetowej?

Pomożemy odzyskać Ci dane dostępowe do twojej strony internetowej. Po odzyskaniu dostępu będziesz mógł nadal bez problemu zarządzać swoją stroną internetową.

Backupy (kopie zapasowe) stron internetowych i skrzynek e-mail

W branży IT szeroko powszechny jest żart: „Ludzie dzielą się na tych, którzy robią kopie zapasowe i tych, którzy będą je robili”. Niestety jest on prawdziwy. W WebDreams wykonamy dla Ciebie kopię zapasową strony internetowej i poczty e-mail. W razie nagłego wypadku będziesz w stanie przywrócić stronę internetową i skrzynki w aktualnej formie.

Zabezpieczenie formularza kontaktowego na stronie internetowej - reCAPTCHA

Formularz kontaktowy zamiast wartościowych zgłoszeń od klientów generuje Ci SPAM

Niestety jest to dosyć częsty przypadek. Należy odpowiednio zabezpieczyć formularz, aby boty i skrypty nie rozsyłały złośliwych wiadomości. Formularz kontaktowy z reCAPTCHA będzie blokował złośliwe wiadomości, które zaśmiecają Twoją skrzynkę

Usuwanie wirusów ze stron internetowych

Wykonujemy kompleksowe odwirusowanie strony www. Aktualizujemy wszystkie niezbędne elementy oraz zabezpieczamy stronę, aby sytuacja więcej się nie powtórzyła. Zajmujemy się również anulowaniem kar w Google po wyczyszczeniu strony www.

Skontaktuj się z nami

ul. Wierzbowa 26
71-025 Szczecin

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez webdreams.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)